Vivax - Конвекторска греалка
  • Vivax - Конвекторска греалка

Vivax - Конвекторска греалка

1.200 MKD
без ДДВ: 1.017 MKD
Шифра на производ: 02356937
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Vivax - Конвекторска греалка CH-2007 со 1 година гаранција

Карактеристики на производ:

  • моќност 2000W
  • променлив термостат
  • 3 степени на моќност 750/1250/2000W
  • заштита од прегревање
  • самостоечка со опција за монтирање на ѕид
  • 1 година гаранција

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS