Vivax - Ѕидна греалка
 • Vivax - Ѕидна греалка

Vivax - Ѕидна греалка

2.800 MKD
без ДДВ: 2.373 MKD
Шифра на производ: 02356941
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

 Vivax - Ѕидна греалка PH-1501 со 1 година гаранција

Карактеристики на производот:

 • моќност 1000/2000W
 • 3 степени на моќност
 • тајмер во опсег до 7,5 часа програмирање
 • заштита од прегревање
 • вграден геач
 • поставување на ѕид
 • LED дисплеј
 • далечински управувач
 • 1 година гаранција

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: gealka, вивакс

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS