Vivax - Грил тостер
 • Vivax - Грил тостер
 • Vivax - Грил тостер
 • Vivax - Грил тостер
 • Vivax - Грил тостер
 • Vivax - Грил тостер

Vivax - Грил тостер

1.990 MKD
Шифра на производ: 02355428
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Vivax Grill - тостер SM-1800

Карактеристики на производот:

 • 1800W
 • површина за печење: 23х29см
 • рачка која не се загрева
 • нелеплива подлога
 • индикатор за работа
 • отварање 180° и 90°
 • сад за собирање на вишокот маснотии

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: вивакс, gril, toster

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS