Вига камион
  • Вига камион
  • Вига камион

Вига камион

1.190 MKD
без ДДВ: 1.008 MKD
Шифра на производ: 50690
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Прекрасно изработен дрвен камион на Вига со кран. Камионот има приколка и 4 дрвени контејнери кои со помош на кранот кој е со магнет, детето лесно и забавно ги товара и истовара од камионот.

Вига производите се иработени од квалитетно дрво и нетоксични бои.

Димензија на камионот: 28х14х8см.

Производот се препорачува за деца над 18 месеци.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: viga, kamion

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2018. UKION SHOPS