Велосипед за рамнотежа
  • Велосипед за рамнотежа

Велосипед за рамнотежа

2.550 MKD
Шифра на производ: 770200
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Smoby велосипед за рамнотежа, дизајниран и направен за вашето дете самостојно да научи и да ја подобри координацијата, рамнотежата и управувањето.

  • Метална рамка
  • Седиште прилагодливо по висина

Димензии: 75 х 39 х 48см

Велосипедот се препорачува за деца од 2 до 4 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: velosiped, ramnoteza,

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS