Target - анатомски ранец
  • Target - анатомски ранец
  • Target - анатомски ранец
  • Target - анатомски ранец

Target - анатомски ранец

1.480 MKD
без ДДВ: 1.410 MKD
Шифра на производ: 16317
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Target - анатомски ранец 

  • димензија: висина 49см, должина 35см, ширина 20см
  • материјал: полиестер
  • материјалот ја одбива водата и штити од влага
  • ергономски обликуван делот на грбот кој овозможува проток на воздухот - Anatomic Air System
  • анатомски обликувани нараменици

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: таргет, anatomski, ranec

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2019. UKION SHOPS