Target - анатомски ранец
  • Target - анатомски ранец
  • Target - анатомски ранец
  • Target - анатомски ранец

Target - анатомски ранец

1.600 MKD
Шифра на производ: 23969
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Target - анатомски ранец 

  • димензија: висина 47см, должина 30см, ширина 15см
  • материјал: полиестер
  • материјалот ја одбива водата и штити од влага
  • анатомски обликувани нараменици
  • видлив во ноќта - рефлектирачки траки 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: таргет

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS