Target - анатомски ранец
 • Target - анатомски ранец
 • Target - анатомски ранец
 • Target - анатомски ранец

Target - анатомски ранец

1.750 MKD
без ДДВ: 1.667 MKD
Шифра на производ: 21441
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Target - анатомски ранец 

 • димензија: висина 43см, должина 32см, ширина 20см
 • материјал: полиестер
 • материјалот ја одбива водата и штити од влага
 • анатомски обликувани нараменици
 • видлив во ноќта - рефлектирачки траки
 • 3 прегради

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: таргет, anatomski, ranec

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2019. UKION SHOPS