Target 2во1 - анатомски ранец
 • Target 2во1 - анатомски ранец
 • Target 2во1 - анатомски ранец
 • Target 2во1 - анатомски ранец

Target 2во1 - анатомски ранец

2.150 MKD
Шифра на производ: 23796
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Target 2во1 анатомски ранец, практичен ранец кој се состои од два ранци кој лесно се спојува во еден.

 • материјал: полиестер
 • материјалот ја одбива водата и штити од влага
 • анатомски обликувани нараменици
 • видлив во ноќта - рефлектирачки траки 
 • димензија на помалиот ранец: висина 43см, должина 30см, ширина 6см
 • димензија на поголемиот ранец: висина 48см, должина 33см, ширина19см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: таргет

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS