Talking Tom
 • Talking Tom
 • Talking Tom
 • Talking Tom

Talking Tom

430 MKD550 MKD
без ДДВ: 364 MKD
Шифра на производ: 8552
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Talking tom:

Интерактивна забава со Talking Tom. Исто како и на популарната андроид апликација Tom ќе повторува се што ќе му кажете, но исто така ќе прави различни звуци доколку го допрете по глава, раце, стомак, нозе, опашка. Дополнително доколку го  допрете по левото уво пее 10 различни песни, а доколку  му го допрете десното уво раскажува 10 различни приказни.

Производот работи на 3x1,5v АА батерии. Батериите не се вклучени во пакувањето.

Карактеристики на производот:

 • Функции на производот: слушање гласови, повторување гласови, снимање, реакција на допир
 • Работи на батерии
 • Материјал: високо квалитетна пластика
 • Години: над 3 години
 • Тип на батерии: 3x1.5v AA
 • Димензии: висина 20см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: том

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS