Стаклен Шах
  • Стаклен Шах
  • Стаклен Шах
  • Стаклен Шах

Стаклен Шах

450 MKD600 MKD
Шифра на производ: 5269
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Прекрасен подарок за Вашите најмили. Сетот се состои од: стаклена шаховска подлога и стаклени шаховски фигури.

Димензија на производот: 25х25см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: staklen, shah

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS