Соларна лед кампинг лампа - Фенер 2 во 1
 • Соларна лед кампинг лампа - Фенер 2 во 1
 • Соларна лед кампинг лампа - Фенер 2 во 1

Соларна лед кампинг лампа - Фенер 2 во 1

390 MKD550 MKD
Шифра на производ: 5297
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Соларна лед кампинк светилка - фенер 2 во 1 одличен избор за кампување, планинарење, риболов и општо на отворено.

Карактеристики на производот:

 • боја: златна
 • ЛЕД светилката може да се користи како рачна светилка или како фенер 
 • со извлекување автоматски се вклучува ЛЕД светлото на фенерот, со склопување се гаси
 • светилката има USB конектор со кој може да се полни мобилниот телефон или друг уред
 • светилката има две рачки 
 • светилката се полни со кабел 220V кој е вклучен во пакувањето
 • соларно полнење - потребно е да се полни на сончева светина 10 - 15 часа

Димензија на светилката скопена: 6х7,5см, расклопена: 6х22,5см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: solaren, fener, lamba, led

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS