Smoby трактор
  • Smoby трактор
  • Smoby трактор
  • Smoby трактор
  • Smoby трактор
  • Smoby трактор

Smoby трактор

4.290 MKD5.990 MKD
без ДДВ: 3.636 MKD
Шифра на производ: 710111
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:

Вистинска забава во дворот. Smoby трактор на педали со приколка за супер забава на малите фармери.

  • Седиштето се приспособува
  • Волан со труба
  • Хаубата се отвара за мали поправки на моторот :)

Димензии со приколка: 136 х 56 х 45 см.

Производот е препорачан за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: smoby, traktor

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2019. UKION SHOPS