Smoby куќа - Neo Floralie
  • Smoby куќа - Neo Floralie
  • Smoby куќа - Neo Floralie
  • Smoby куќа - Neo Floralie
  • Smoby куќа - Neo Floralie

Smoby куќа - Neo Floralie

18.900 MKD22.990 MKD
без ДДВ: 16.017 MKD
Шифра на производ: 310300
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Просторна Smoby куќа за забава со одлични додатоци. Содржи имитација на скара, две жардињери за цвеќе, електронско ѕвоно.

  • Димензии: 185 х 109 х 148
  • Производот е наменет за деца над 2 години.

Smoby outdoor производите се со ANTI-UV заштита.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: smoby, kuca

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2019. UKION SHOPS