Smoby клацкалка
  • Smoby клацкалка
  • Smoby клацкалка

Smoby клацкалка

1.300 MKD1.450 MKD
без ДДВ: 1.102 MKD
Шифра на производ: 830104
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:

Клацкалка Smoby со димензии: 78 х 38 х 35 см

Производот е наменет за деца над 2 години.

Smoby outdoor производите се со ANTI-UV заштита.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: smoby, klackalka, nisalka

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2018. UKION SHOPS