Smoby - авантуристичка карпа
 • Smoby - авантуристичка карпа
 • Smoby - авантуристичка карпа
 • Smoby - авантуристичка карпа
 • Smoby - авантуристичка карпа
 • Smoby - авантуристичка карпа
 • Smoby - авантуристичка карпа
 • Smoby - авантуристичка карпа
 • Smoby - авантуристичка карпа

Smoby - авантуристичка карпа

18.900 MKD21.500 MKD
без ДДВ: 16.017 MKD
Шифра на производ: 840201
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Прекрасна авантуристичка карпа за часови забава во дворот. Карпата се состои од:

 • 3 карпи за качување
 • лизгалка со должина од 150 см, со можност за приклучок на црево за додатна забава
 • скала
 • метален противпожарникарски столб, со висина 170 см
 • максимална тежина до 100 кг

Димензија на производот: 170х240х173 см

Производот се препорачува за деца над 2 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: smoby, karpa

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2019. UKION SHOPS