СИТЕ ПРОИЗВОДИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Smoby куќа - Јура
Прекрасна куќичка на Smoby, сон на секое дете е да има свое катче за забава. Куќичката Јура идеално ..
12.900 MKD
без ДДВ: 10.932 MKD
Smoby funny тобоган
Забава со часови. Супер забавен тобоган со можност за приклучок на вода за додатна забава во летните..
7.990 MKD
без ДДВ: 6.771 MKD
-15%
Smoby тобоган
Забава со часови. Супер забавен тобоган со можност за приклучок на вода за додатна забава во летните..
4.690 MKD5.490 MKD
без ДДВ: 3.975 MKD
-14%
Оксан
Друштвена игра - Оксан. Наменета за најмногу 4 лица, оваа игра е од голема популарност не само во..
690 MKD800 MKD
без ДДВ: 585 MKD
-36%
Talking Tom
Интерактивна забава со Talking Tom. Исто како и на популарната андроид апликација Tom ќе повторува&n..
350 MKD550 MKD
без ДДВ: 297 MKD
-38%
Гумени фигури за скокање
Гумена фигура за скокање, забава за секое дете. ..
500 MKD800 MKD
без ДДВ: 424 MKD
-19%
Едукативна магнетна табла
Супер подарок за секое детенце што сака да црта со фломастер, или пак со креди. Можност низ игра да ..
890 MKD1.100 MKD
без ДДВ: 754 MKD
-29%
Едукативна магнетна табла
Супер подарок за секое детенце што сака да црта со фломастер, или пак со креди. Можност низ игра да ..
600 MKD850 MKD
без ДДВ: 508 MKD
-13%
Забавна игра - Твистер
Твистер е забавна игра која вклучува двајца или повеќе играчи. Ставете ја подлогата на подот, заврте..
390 MKD450 MKD
без ДДВ: 331 MKD
Доктор сет во куферче
Детски доктор сет во куферче, совршена играчка за секое дете. Производот содржи се што е прикажано н..
250 MKD
без ДДВ: 212 MKD
Гасеница сортер
Супер подарок за најмалите, едукативна гасеница сортер. Гасеницата има тркалца, може да се вози.Прои..
360 MKD
без ДДВ: 305 MKD
Дрвен едукативен сортер
Забавен дрвен сортер со интересна комбинација на фигури, можност за учење на бои и форми. Произво..
400 MKD
без ДДВ: 339 MKD
Магнетна табла
Магнетна табла 2 во1. Одлична можност за цртање или пак учење низ игра бројки,букви,собирање, одзема..
380 MKD
без ДДВ: 322 MKD
Забавна игра - Incline Pizza
Супер забавна игра, наредете ја пицата но внимавајте да не го изгуби балансот од раката на пица-мајс..
350 MKD
без ДДВ: 297 MKD
Забавен парк - коцки
Супер забавен парк за креативни дечиња. Можност за правење на пет различни модели. Сетот работи на б..
280 MKD
без ДДВ: 237 MKD
-25%
Пав патрол парк
Прекрасен забавен парк со ликовите на Paw Patrol. Паркот е изработен од квалитетна пластика и нуди с..
790 MKD1.050 MKD
без ДДВ: 669 MKD
Шатор интекс
Детска куќичка - шаторче од Intex Димензија: 95x75 x107см Еден отвор за врата Еден отвор з..
950 MKD
без ДДВ: 805 MKD
-19%
Бебе што расте
Кога бебето е гладно почнува да плаче. Штом почне да пие од шишенцето со млеко, тоа престанува да пл..
1.290 MKD1.600 MKD
без ДДВ: 1.093 MKD
Робот на батерии
Darth Vader робот на батерии кој прави различни движења. Користи 3 x АА батери, кои не се вклучени в..
590 MKD
без ДДВ: 500 MKD
-23%
Тротинет 3 во 1
Тротинет 3 во 1. Прекрасен тротинет кој може да се користи од најмала возраст, првобитно како туркал..
1.550 MKD2.000 MKD
без ДДВ: 1.314 MKD
Замок шатор
Прекрасно шаторче кое лесно се склопува, може да се користи за надвор или за внатре. Вашето дете ќе ..
950 MKD
без ДДВ: 805 MKD
Логаритамска табла
Логаритамска табла. Со помош на нашата логаритамска табла изработена од квалитетно дрво, вашето дете..
580 MKD
без ДДВ: 492 MKD
-15%
Забавен волан
Забавен волан. Супер забавна играчка за најмалите. Вистински звуци на автомобил, сирена, кочница и р..
550 MKD650 MKD
без ДДВ: 466 MKD
-20%
Покер чипови
Покер чипови. Супер забава за цело друштво Покер сетот содржи: 100 чипови и 1 Dealer чип. ..
320 MKD400 MKD
без ДДВ: 271 MKD

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2019. UKION SHOPS