СИТЕ ПРОИЗВОДИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Вига коцки - фарма
Изработени од квалитетно дрво и нетоксични бои, Вига играчките се одличен производ за подобрување на..
800 MKD
без ДДВ: 678 MKD
Сет тапани
Сет тапани за мали музичари. Сетот се состои од три тапани, чинели и две удиралки. Овие тапани се..
450 MKD
без ДДВ: 381 MKD
-18%
Математичка магнетна табла
Дрвена магнетна табла со часовник. Одлична можност Вашето дете низ игра да ги научи броевите, како и..
450 MKD550 MKD
без ДДВ: 381 MKD
Забавна игра - Jumping monkeys
Забавна игра со мајмунчиња која може да ја играат 4 играчи. Победник е оној кој ќе ги закачи на..
350 MKD
без ДДВ: 297 MKD
Полициска станица
Супер забавна полициска станица со многу паркинг места, платформа за хеликоптер и улици за возење на..
1.100 MKD
без ДДВ: 932 MKD
-21%
Електронско пикадо
Електронско пикадо со 18 игри, на кое може да играат до 8 играчи. Пикадото е со лед дисплеј и г..
2.300 MKD2.900 MKD
без ДДВ: 1.949 MKD
-22%
Магичен песок 1кг
Безброј часови забава со магичниот песок. Магичниот песок функционира како како влажен песок, но ваш..
250 MKD320 MKD
без ДДВ: 212 MKD
Забавна игра - Funny bunny
Забавна игра funny bunny, супер забава за целото семејство.  Играта содржи: платформа за игр..
360 MKD
без ДДВ: 305 MKD
Музички телефон
Музички телефон со голем избор на мелодии, звуци, копче за порака, копче за сликање, супер подарок з..
190 MKD
без ДДВ: 161 MKD
Забавен телефон
Забавен телефон со голем избор на мелодии, звуци, копче за порака, копче за сликање, супер подарок з..
180 MKD
без ДДВ: 153 MKD
-23%
Авто сервис
Прекрасен сет за мајсторчиња и мали механичари. Авто сервисот е изработен од високо квалитетна пласт..
850 MKD1.100 MKD
без ДДВ: 720 MKD
Робот на далечинско
Забавен робот на далечински управувач. Уникатен робот кој може да исфрла жетони од сунѓер, а Вашето ..
1.350 MKD
без ДДВ: 1.144 MKD
Трамполина со мрежа - 305см
Супер квалитетна трамполина со заштитна мрежа. Дијаметар 305 см максимално оптоварување до 1..
14.900 MKD
без ДДВ: 12.627 MKD
Трамполина со мрежа - 244см
Супер квалитетна трамполина со заштитна мрежа. Дијаметар 244 см максимално оптоварување до 1..
12.390 MKD
без ДДВ: 10.500 MKD
-22%
Топка сортер
Забавна топка сортер која вашето дете може да ја расклопува и склопува, притоа правејќи интересни фо..
250 MKD320 MKD
без ДДВ: 212 MKD
Чаши сортер
Сет од десет чаши со различна големина и боја, можност вашето дете да изгради кула и да ги научи бои..
250 MKD
без ДДВ: 212 MKD
Календар - часовник
Едноставен производ преку кој ги учиме деновите,месеците, годишните времиња и часовникот. Димензи..
250 MKD
без ДДВ: 212 MKD
-18%
Дрвен сортер
Забавен сортер изработен од квалитетно дрво и нетоксични бои, одлична можност за учење на бои и форм..
400 MKD490 MKD
без ДДВ: 339 MKD
Камион со приколка
Музички камион со приколка, носач на три автомобили. Додека се вози емитува 15 различни детски мелод..
900 MKD
без ДДВ: 763 MKD
Забавни клучеви
Прекрасен сет од клучеви со супер звучни ефекти како: сирена, отклучување на автомобил, звук од мото..
600 MKD
без ДДВ: 508 MKD
Забавна бормашина
Супер забавна бормашина за малите мајстори. Притиснете на прекинувачот и бормашината испушта интерес..
790 MKD
без ДДВ: 669 MKD
Забавна игра - Bad Dog
Внимавајте да не ве касне кучето. Забавна игра која може да ја играат повеќе играчи. Упатство ..
690 MKD
без ДДВ: 585 MKD
Забавна игра - Колорама
Колорама е првата друштвена игра на Вашето дете. Во зависност од возраста може да се играат повеќе и..
280 MKD
без ДДВ: 237 MKD
-20%
Сет за безбол
Сет за безбол за супер забава во двор. Должината на безбол палката е 49см, додека висината на ста..
400 MKD500 MKD
без ДДВ: 339 MKD
Дрвен лавиринт - фарма
Изработени од квалитетно дрво и нетоксични бои, Вига играчките се одличен производ за подобрување на..
730 MKD
без ДДВ: 619 MKD
Дрвен лавиринт на тркала
Изработени од квалитетно дрво и нетоксични бои, Вига играчките се одличен производ за подобрување на..
1.150 MKD
без ДДВ: 975 MKD
Кујна ecoiffier
Супер квалитетна кујна на францускиот производител Ecoiffier. Димензии на кујната: 55,5 х 29 х 79..
1.790 MKD
без ДДВ: 1.517 MKD
Рамка за слики
Рамка за слики со димензија 35 х 32 см. Во рамката може да се вметнат 3 фотографии 15х10 см..
250 MKD
без ДДВ: 212 MKD
Сет за фудбал
Супер забава за малите фудбалери. Детски сет за фудбал: Гол Мрежа за гол Мини топка за ..
290 MKD
без ДДВ: 246 MKD
Велосипед за рамнотежа
Smoby велосипед за рамнотежа, дизајниран и направен за вашето дете самостојно да научи и да ја подоб..
2.550 MKD
без ДДВ: 2.161 MKD
Трамполина со мрежа - 183см
Супер квалитетна трамполина со заштитна мрежа. Дијаметар 183 см максимално оптоварување до 8..
9.500 MKD
без ДДВ: 8.051 MKD
-10%
Smoby куќа - Nature
Прекрасна куќичка на Smoby, сон на секое дете е да има свое катче за забава. Куќичката Nature идеалн..
9.900 MKD10.990 MKD
без ДДВ: 8.390 MKD

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2019. UKION SHOPS