Кукла Defa Lucy
  • Кукла Defa Lucy
  • Кукла Defa Lucy

Кукла Defa Lucy

290 MKD
без ДДВ: 246 MKD
Шифра на производ: 25632
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Defa кукла облечена во прекрасен светкав фустан и сандали кои совршено одговараат на модната комбинација. Одбери ја куклата која највеќе ти се допаѓа. Куклата е достапна во фустан од розева, виолетова и зелена боја.

Висина на куклата: 30см

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: kukla, дефа

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2019. UKION SHOPS