СИТЕ ПРОИЗВОДИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Принцеза за правење фризури
Глава на принцеза со прекрасна свиленкаста коса идеална за правење на фризури и шминкање. Сетот..
550 MKD
без ДДВ: 466 MKD
Трактор на туркање
Забавен трактор на туркање. Супер кавалитетно туркало изработено од квалитетна пластика, кое освен з..
1.550 MKD
без ДДВ: 1.314 MKD
Организатор за седиште во автомобил - Freeon
Практичен организатор за седиште во автомобил, брзо и едноставно се поставува на седиште. Организ..
850 MKD
без ДДВ: 720 MKD
Кукла Defa Lucy
Defa кукла облечена во прекрасен светкав фустан и сандали кои совршено одговараат на модна..
290 MKD
без ДДВ: 246 MKD
Кацига
Заштитна кацига за велосипед, тротинет, ролерки, скирол.... ..
290 MKD
без ДДВ: 246 MKD
Шаторчиња со тунел
Време е децата да имаат свое безбедно и лично детско игралиште, во кое ќе можат да се забавуваа..
1.990 MKD
без ДДВ: 1.686 MKD
Дрвени коцки 40 делови
Едукативни дрвени коцки во различни форми и бои, се одличен избор за Вашите малечки креативци. ..
350 MKD
без ДДВ: 297 MKD
Коцки за градење
Децата обожаваат да градат, а со овој сет од 54 големи коцки кои се во различни големини и бои,..
400 MKD
без ДДВ: 339 MKD
Шарен тротинет
Супер квалитетен тротинет со шарена подлога и силиконски тркала. Тротинетот се вози по принципот&nbs..
1.790 MKD
без ДДВ: 1.517 MKD
Intex базен
Прекрасно Intex базенче за Вашите најмили, кое ќе го направи вашиот двор место за забава. Базенот им..
390 MKD
без ДДВ: 331 MKD
Intex - бокс вреќа на надувување
Intex вреќа за боксирање со диносаурус за Вашите мали боксери. Димензија на производот: 94 х 61см..
250 MKD
без ДДВ: 212 MKD
Intex оградица Жирафа
Intex -Жирафа забавен центар, безбедно место за играње на Вашите најмили. Страните се со м..
1.890 MKD
без ДДВ: 1.602 MKD
Intex - гума за пливање Жаба
Intex гума за пливање со зашита од сонце и отвор за нозете, идеална за помалечки деца..
480 MKD
без ДДВ: 407 MKD
Intex - гума за пливање со зашита од сонце
Intex гума за пливање со зашита од сонце и отвор за нозете, идеална за помалечки деца..
480 MKD
без ДДВ: 407 MKD
Intex - Фотелја
Децата ќе ја обожаваат оваа прекрасна фотелја со весели животински ликови која можат да ја користат ..
500 MKD
без ДДВ: 424 MKD
Intex - гума за пливање авион
Intex гума за пливање со отвор за нозете е идеална за помалечки деца. Димензии: 89 х 76см. ..
270 MKD
без ДДВ: 229 MKD
Intex - гума за пливање желка
Intex гума за пливање со отвор за нозете, идеална за помалечки деца. Димензии: 75 х 58см. ..
400 MKD
без ДДВ: 339 MKD
Intex - автомобил чамец
Intex - чамец автомобил  Димензии: 107 х 69см.   ..
350 MKD
без ДДВ: 297 MKD
Intex - Скутер
Уживајте во возењето со Intex скутерот кој е дизајниран со рачка за стабилност. Димензи..
500 MKD
без ДДВ: 424 MKD
Intex - Делфин
Intex - Делфин на надувување со две рачки за држење. Димензии: 175 х 66 см. Про..
600 MKD
без ДДВ: 508 MKD
Intex душек - Алигатор
Intex душек на надувување Алигатор со две рачки за држење. Димензии: 170 х 86см. Производ..
600 MKD
без ДДВ: 508 MKD
Intex душек - Ајкула
Intex душек на надувување Ајкула со две рачки за држење. Димензии: 173х107см. Производот се пр..
650 MKD
без ДДВ: 551 MKD
Магичен хеликоптер со сензор за летање
Магично хеликоптерче со сензор за летање кое децата ќе го обожаваат а ни родителите нема да останат ..
400 MKD
без ДДВ: 339 MKD
-21%
Хеликоптер на далечинско управување
Забавата е загарантирана! Веднаш што ќе го отпакувате можете да управувате со него, 1,2,3  и по..
950 MKD1.200 MKD
без ДДВ: 805 MKD
Едукативна дрвена сложувалка - Тетрис
Едукативна дрвена сложувалка која се состои од дрвена табла и дрвени блокови со кои може да се ..
290 MKD
без ДДВ: 246 MKD
-35%
Велосипед за рамнотежа
Велосипед за рамнотежа, дизајниран и направен за вашето дете самостојно да научи и да ја подобри коо..
1.500 MKD2.300 MKD
без ДДВ: 1.271 MKD
Креативен сет T-Rex + 100 стикери
Прекрасен креативен сет за мали археолози кој ќе ви помогне да го откриете светот на диносаурус..
550 MKD
без ДДВ: 466 MKD
Креативен сет - Анатомија на човечкото тело
Прекрасен научен сет за изучување и откривање на човечката анатомија! Во сетот е вклучен илустр..
650 MKD
без ДДВ: 551 MKD
Вдоми милениче - Германски овчар скитник
Спасете го и вдомете го ова преслатко кученце скитник Германски овчар! Треба многу љубов и..
890 MKD
без ДДВ: 754 MKD
Вдоми милениче - скитник Хаска
Спасете го и вдомете го ова преслатко кученце Хаска! Треба многу љубов и грижа за од парта..
890 MKD
без ДДВ: 754 MKD
Вдоми милениче - скитник Шпаниел
Спасете го и вдомете го ова преслатко кученце Шпаниел! Треба многу љубов и грижа за од пар..
890 MKD
без ДДВ: 754 MKD
Вдоми милениче- Далматинец скитник
Спасете го и вдомете го ова преслатко кученце Далматинец! Треба многу љубов и грижа за од ..
890 MKD
без ДДВ: 754 MKD

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2019. UKION SHOPS