Сет за маникир
 • Сет за маникир
 • Сет за маникир

Сет за маникир

650 MKD
Шифра на производ: 6289
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Прекрасен сет за совршен маникир. Сетот содржи:

 • 4х различни бои лак за нокти (силиконски лесно се одлепува без ацетон)
 • 3Д стикери за нокти
 • 1х турпија за нокти
 • 2х одвојувач за полесно лакирање
 • 2х шноли
 • 2х прстени
 • пластични нокти
 • машинка за сушење на лакот 

Машинката за сушење работии на батерии, потребни се 3х1.5V AA батерии.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: manikir

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS