Сет воз и замок со Пони
  • Сет воз и замок со Пони

Сет воз и замок со Пони

1.200 MKD1.390 MKD
без ДДВ: 1.017 MKD
Шифра на производ: 28974
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Прекрасен сет со замок, воз и две пони. Сетот содржи: локомотива со вагон, две пони, замок и стаза за возот.

Возот работи батерии, потребни се: 2x1,5v АА батерии. Батериите не се вклучени во пакувањето.

Димензија на производот: 45х36см

Производот се препорачува за деца над 3 години.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: poni

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS