Сет со алат
  • Сет со алат

Сет со алат

450 MKD
без ДДВ: 381 MKD
Шифра на производ: 46489
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Сет со алат за мали мајсторчиња. Доколку Вашето дете се обидело да ја поправи вашата трпезариска маса или да го поправи мебелот тогаш со овој сет алати во куферче има се што му е потребно за успешно поправање.

Алатите се спакувани во практично куферче, бормашината има механизам на вртење.

Димензија на пакување: 27х25х6см

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: alat, bormashina

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS