Сет од 45 магични трикови
  • Сет од 45 магични трикови
  • Сет од 45 магични трикови
  • Сет од 45 магични трикови
  • Сет од 45 магични трикови
  • Сет од 45 магични трикови

Сет од 45 магични трикови

300 MKD350 MKD
без ДДВ: 254 MKD
Шифра на производ: 278901
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Прекрасен сет од 45 магични трикови, идеален за секое дете кое сака да влезе во светот на магиите. Вашето дете со часови ќе се забавува со овој сет за магии. Вклучено упатство за едноставно учење чекор по чекор за секој магичен трик.

Производот се препорачува за деца над 6 години

Димензија на пакувањето: 27х5,5х25 см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: magicni, trikovi

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS