Сет од 12 четки за шминкање
  • Сет од 12 четки за шминкање
  • Сет од 12 четки за шминкање

Сет од 12 четки за шминкање

290 MKD
Шифра на производ: 2591
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Сет од 12 четки за шминкање, дизајнирани за постигнување на изедначен и беспрекорен тен.

Четките се изработени од синтетички влакна со исклучителна мекост.

Обликувани за да овозможат брзо, многу лесно и рамномерно нанесување на производи на сите делови на лицето. Со четките може да се аплицираат течни или кремасти пудри, сенки за очи, кармин, четка за руменило, четка за веѓите.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: chetki, shminki,

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS