Седиште за автомобил - Primebebe five
  • Седиште за автомобил - Primebebe five

Седиште за автомобил - Primebebe five

3.000 MKD
Шифра на производ: 0171101
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Седиште за во автомобил Five Primebebe е наменето за деца од 9 месеци до 12 години или од 9 - 36кг. Седиштето е во согласност со европскиот стандард ECE R44 / 4. Седиштето е дизајнирано да ги задоволи потребите на родителите и сигурноста и удобноста на детето. Додатно перниче наменето за помалечки деца, удобни појаси со потпунки на рамењата, навлака која лесно се вади и пере, како и дополнителни рачки за одмарање на рацете ќе му овозможи на вашето дете удобно и сигурно возење. Наслонот на главата може да се подеси во 4 висини, додека појасите за рамења во 3 висини. Седиштето може да се користи и како бустер.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: sediste

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS