Роденденска торта
  • Роденденска торта
  • Роденденска торта
  • Роденденска торта

Роденденска торта

350 MKD400 MKD
без ДДВ: 297 MKD
Шифра на производ: 27247
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Ова е одлична играчка за деца кои сами може да си ја направат својата роденденската торта.

Тортата има многу овошни додатоци за декорација  исто така има и 4 роденденски свеќички и забавата може да почне. Тортата е составена од 6 парчиња кои може да се исечат и да се поделат со другарчињата. Со 36 додатоци – вашето дете секогаш ќе може да направи различна декорација на тортата.

Димензии на производот:17,5x5,5см

Производот се препорачува за деца над 3 години

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: rodendenska, torta

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS