Робот на батерии

Робот на батерии

590 MKD
без ДДВ: 500 MKD
Шифра на производ: 8456
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Darth Vader робот на батерии кој прави различни движења. Користи 3 x АА батери, кои не се вклучени во пакувањето.

Вистински подарок за најголемите фанови на Star Wars.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: robot

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS