Робот - куче
  • Робот - куче
  • Робот - куче
  • Робот - куче

Робот - куче

390 MKD
без ДДВ: 331 MKD
Шифра на производ: 28648
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Опција:

Забавно робот куче, вашето домашно милениче кое се движи во сите правци, дури и пее песна за Вас.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Производот работи на батерии, потребни се 3Х1,5 АА батерии. Батериите не се вклучени во пакувањето.

Димензија на пакувањето: 20х14х15см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: robot, kuce

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2018. UKION SHOPS