Производи на акција

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-23%
Air football
Супер забавна игра со мини hoverball на батерии, кој лесно и брзо се движи на рамна и мазна подлога...
500 MKD650 MKD
без ДДВ: 424 MKD
-10%
Bianca интерактивно милениче
Bianca е интерактивно маче кое реагира на гласот на детето, се врти кога ќе ја викне со нејзиното им..
2.590 MKD2.890 MKD
без ДДВ: 2.195 MKD
-25%
Finger monkey
Нова забава за дечињата, малечки мајмунчиња кои се држат на детските прсти. Висина: 8см. Произ..
150 MKD200 MKD
без ДДВ: 127 MKD
-22%
Hoverball
 Си играме фудбал по дома со супер забавен производ со лед светло во форма на диск. Hoverball л..
350 MKD450 MKD
без ДДВ: 297 MKD
-10%
Nenuco кукла - патувај со мене
Прекрасен мал куфер на тркалца со разни додатоци со се што е потребно за да се грижите за вашат..
2.880 MKD3.200 MKD
без ДДВ: 2.441 MKD
-8%
Nenuco кукла - првите чекорчиња
Прекрасна кукла која учи да ги направи првите чекори. Малечките мамички може да ја држат куклата за ..
1.790 MKD1.950 MKD
без ДДВ: 1.517 MKD
-9%
Nenuco кукла - Роденденска забава
Прекрасен подарок за секое девојче кое може да организира роденденска забава со своите пријателки. С..
1.590 MKD1.750 MKD
без ДДВ: 1.347 MKD
-33%
Oddbods плишана играчка
Oddbods мека плишана играчка Достапни бои: Зелена Сина Виолетова Жолта Розева Пор..
400 MKD600 MKD
без ДДВ: 339 MKD
-16%
Paradiso - тобоган
Мал тобоган на белгискиот производител Paradiso toys за безброј часови забава. Дополнително на лизга..
1.590 MKD1.890 MKD
без ДДВ: 1.347 MKD
-18%
Playgo Burger set пластелин
Прекрасен сет пластелин за најмалите да ги направат своите омилени јадења од брза храна бургер, хот ..
330 MKD400 MKD
без ДДВ: 314 MKD
-28%
Playgo Cake set пластелин
Cake set пластелин со додатоци и модли за правење на торта. Сетот содржи: 4 различни форми ..
290 MKD400 MKD
без ДДВ: 276 MKD
-28%
Playgo Cup cake set пластелин
Пластелин cup cake set со додатоци и модли за правење на крофнички, мафини и колачиња. Сетот содр..
290 MKD400 MKD
без ДДВ: 276 MKD
-19%
Playgo Deluxe food set пластелин
Голем сет пластелин со 5 различни модли за правење на pizza, burger, hot-dogs, ice cream,candies,coo..
890 MKD1.100 MKD
без ДДВ: 848 MKD
-21%
Playgo Diner cafe set пластелин
Сет пластелин со модли и додатоци со кои најмалите може да припремат оброк како професионални готвач..
550 MKD700 MKD
без ДДВ: 524 MKD
-19%
Playgo Dough fun пластелин во кутија
Сет пластелин со многу додатоци и модли за супер забава на малите креативци. Сетот содржи: ..
690 MKD850 MKD
без ДДВ: 657 MKD
-19%
Playgo Food courd пластелин
Сет пластелин со многу модли и додатоци за најмалите да можат да си направат ужинка по свој избор. ..
690 MKD850 MKD
без ДДВ: 657 MKD
-17%
Playgo Ice cream пластелин
Дали е некој за сладолед? Вашето дете ќе се забавува со овој креативен сет пластелин правејќи го сво..
750 MKD900 MKD
без ДДВ: 714 MKD
-23%
Playgo Jungle animal  пластелин
Сет пластелин Животни од џунгла со преса Лавче Сетот содржи: 5 туби пластелин 2 шпатули ..
580 MKD750 MKD
без ДДВ: 552 MKD
-23%
Playgo Pet salon пластелин
Сет пластелин со модли и додатоци за салон за миленици. Направете го вашето омилено милениче и разуб..
580 MKD750 MKD
без ДДВ: 552 MKD
-12%
Smoby - авантуристичка карпа
Прекрасна авантуристичка карпа за часови забава во дворот. Карпата се состои од: 3 карпи за ка..
18.900 MKD21.500 MKD
без ДДВ: 16.017 MKD
-13%
Smoby funny тобоган
Забава со часови. Супер забавен тобоган со можност за приклучок на вода за додатна забава во летните..
6.990 MKD7.990 MKD
без ДДВ: 5.924 MKD
-10%
Smoby клацкалка
Клацкалка Smoby со димензии: 78 х 38 х 35 см Производот е наменет за деца над 2 години. Smoby ..
1.300 MKD1.450 MKD
без ДДВ: 1.102 MKD
-10%
Smoby куќа - Nature
Прекрасна куќичка на Smoby, сон на секое дете е да има свое катче за забава. Куќичката Nature идеалн..
9.900 MKD10.990 MKD
без ДДВ: 8.390 MKD
-18%
Smoby куќа - Neo Floralie
Просторна Smoby куќа за забава со одлични додатоци. Содржи имитација на скара, две жардињери за цвеќ..
18.900 MKD22.990 MKD
без ДДВ: 16.017 MKD
-20%
Smoby куќа - Јура
Прекрасна куќичка на Smoby, сон на секое дете е да има свое катче за забава. Куќичката Јура идеално ..
10.900 MKD13.590 MKD
без ДДВ: 9.237 MKD
-15%
Smoby тобоган
Забава со часови. Супер забавен тобоган со можност за приклучок на вода за додатна забава во летните..
4.690 MKD5.490 MKD
без ДДВ: 3.975 MKD
-28%
Smoby трактор
Вистинска забава во дворот. Smoby трактор на педали со приколка за супер забава на малите фармери. ..
4.290 MKD5.990 MKD
без ДДВ: 3.636 MKD
-23%
Smoby трицикал - Balade
Smoby трицикал - Balade со прекрасен дизајн наменет за деца од 10 месеци до 24+месеци. Лесен за скло..
4.290 MKD5.590 MKD
без ДДВ: 3.636 MKD
-22%
Talking Tom
Интерактивна забава со Talking Tom. Исто како и на популарната андроид апликација Tom ќе повторува&n..
430 MKD550 MKD
без ДДВ: 364 MKD
-20%
Texas hold`em poker
Texas Hold'Em Poker сет 90 x 50 cm покер подлога 200 покер чипови 1 Dealer чип 1 голем B..
550 MKD690 MKD
без ДДВ: 466 MKD
-15%
Ѕвездено небо - Бубамара проектор
Прекрасен музички бубамара проектор. Бубамарата е плишана, а оклопот е пластичен и е со должина 35 с..
550 MKD650 MKD
без ДДВ: 466 MKD
-23%
Авто сервис
Прекрасен сет за мајсторчиња и мали механичари. Авто сервисот е изработен од високо квалитетна пласт..
850 MKD1.100 MKD
без ДДВ: 720 MKD

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2018. UKION SHOPS