Пребарување

Критериуми за пребарување

Пребарај:

Производи кои ги исполнуваат критериумите за пребарување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Креветче - Primebebe Sun
Практично креветче со две нивоа, идеално за родители кои често патуваат.  лесно за с..
2.900 MKD
без ДДВ: 2.458 MKD
Креветче на спрат за кукли
Супер забава за малите принцези, прекрасни креветчиња на спрат за заспивање на омилените бебиња и ку..
1.250 MKD
без ДДВ: 1.059 MKD
Транспортно креветче - Dormi Primebebe
Практично транспортно креветче соодветно за бебиња и деца до максимална тежина 18кг.&..
2.300 MKD
без ДДВ: 1.949 MKD
Транспортно креветче - Dormi Primebebe blue stars
Практично транспортно креветче соодветно за бебиња и деца до максимална тежина 18кг.&..
2.300 MKD
без ДДВ: 1.949 MKD
Транспортно креветче - Prestige Primebebe
Преносливо креветче Prestige Primebebe со две нивоа и подлога за пресоблекување, идеално за родители..
3.900 MKD
без ДДВ: 3.305 MKD
Транспортно креветче - Prestige Primebebe
Преносливо креветче Prestige Primebebe со две нивоа и подлога за пресоблекување, идеално за родители..
3.900 MKD
без ДДВ: 3.305 MKD

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS