Пребарување

Критериуми за пребарување

Пребарај:

Производи кои ги исполнуваат критериумите за пребарување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-26%
Vivax - Калорифер
Vivax - Калорифер FH-2050 со 1 година гаранција Карактеристики на производот: моќност 2000W..
590 MKD800 MKD
Vivax - Калорифер
Vivax - Калорифер FH-2081со 1 година гаранција Карактеристики на производот: моќност 2000W ..
750 MKD
Vivax - Калорифер
Vivax - Калорифер FH-2051 со 1 година гаранција Карактеристики на производот: моќност ..
900 MKD
-21%
Калорифер Dynamic
Dynamic калорифер, одличен за загревање на мали простории 2 степени на подесување: 1000w/2000w..
590 MKD750 MKD

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS