Пребарување

Критериуми за пребарување

Пребарај:

Производи кои ги исполнуваат критериумите за пребарување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-23%
Sencor Конвекторска греалка SCF 2003
Карактеристики на производот: моќност 2000W 3 степени на греење - 750 / 1250 / 2000W зашти..
1.690 MKD2.200 MKD
без ДДВ: 1.432 MKD
-20%
Vivax - Конвекторска греалка
Vivax - конвекторска греалка CH-2009FW со 1 година гаранција Карактеристики на производ: ​м..
1.600 MKD2.000 MKD
без ДДВ: 1.356 MKD
-31%
Vivax - Конвекторска греалка
Vivax - конвекторска греалка CH-2004 со 1 година гаранција Карактеристики на производ: ..
900 MKD1.300 MKD
без ДДВ: 763 MKD
Vivax - Конвекторска греалка
Vivax - Конвекторска греалка CH-2007 со 1 година гаранција Карактеристики на производ: ..
1.200 MKD
без ДДВ: 1.017 MKD
Vivax - Панелна греалка
Vivax - Панелна греалка PH-1501 со 1 година гаранција Карактеристики на производ: ..
2.400 MKD
без ДДВ: 2.034 MKD
Vivax - Панелна греалка
Vivax - Панелна греалка PH-2001 со 1 година гаранција Карактеристики на производ: ..
2.100 MKD
без ДДВ: 1.780 MKD
Мини греалка - Warm Air Blower
Warm Air Blower е практична и лесно пренослива греалка која ќе  создаде топ..
890 MKD
без ДДВ: 754 MKD

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS