Пребарување

Критериуми за пребарување

Пребарај:

Производи кои ги исполнуваат критериумите за пребарување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Intex - автомобил чамец
Intex - чамец автомобил  Димензии: 107 х 69см.   ..
350 MKD
Intex - гума за пливање Жаба
Intex гума за пливање со зашита од сонце и отвор за нозете, идеална за помалечки деца..
480 MKD
Intex - Делфин
Intex - Делфин на надувување со две рачки за држење. Димензии: 175 х 66 см. Про..
600 MKD
Intex - Скутер
Уживајте во возењето со Intex скутерот кој е дизајниран со рачка за стабилност. Димензи..
500 MKD
Intex - Фотелја
Децата ќе ја обожаваат оваа прекрасна фотелја со весели животински ликови која можат да ја користат ..
500 MKD
Intex базен
Прекрасно Intex базенче за Вашите најмили, кое ќе го направи вашиот двор место за забава. Базенот им..
390 MKD
Intex душек - Ајкула
Intex душек на надувување Ајкула со две рачки за држење. Димензии: 173х107см. Производот се пр..
650 MKD

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS