Пребарување

Критериуми за пребарување

Пребарај:

Производи кои ги исполнуваат критериумите за пребарување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Vivax  -  Апарат за кафе "Koffee to go"
Vivax апарат за кафе CM-700TG со 1 година гаранција Карактеристики на производот: моќн..
1.500 MKD
без ДДВ: 1.271 MKD
Vivax -  Dusky правосмукалка за пепел
Vivax Dusky AVC 600B -правосмукалка за пепел со 1 година гаранција + гратис ХЕПА филтер Кара..
1.990 MKD
без ДДВ: 1.686 MKD
Vivax - Mини електричен шпорет MO-4003B
Vivax - Mини електричен шпорет MO-4003B + 1година гаранција Карактеристика на производот: ..
4.990 MKD
без ДДВ: 4.229 MKD
Vivax - Ѕидна греалка
 Vivax - Ѕидна греалка PH-1501 со 1 година гаранција Карактеристики на производот: моќ..
2.800 MKD
без ДДВ: 2.373 MKD
Vivax - Апарат за филтер кафе
Карактеристики на производот: моќност 800W napon 220-240V капацитет 1,25L или 10 шолји с..
899 MKD
без ДДВ: 762 MKD
Vivax - Апарат за филтер кафе
Карактеристики на производот: моќност 800W напон 220-240V капацитет 1,25L или 10 шолји с..
899 MKD
без ДДВ: 762 MKD
-11%
Vivax - Блендер
Vivax - Блендер со 1 година гаранција Карактеристики на производот: моќност 600W капаците..
1.790 MKD2.000 MKD
без ДДВ: 1.517 MKD
Vivax - Блендер + чаша
Карактеристики на производот: моќност 350W капацитет на пластичен сад од 0,6L (садот е ..
1.400 MKD
без ДДВ: 1.186 MKD
Vivax - Бокал за вода со електрично прилагодување на температурата
Vivax - Бокал за вода со електрично прилагодување на температурата WH-176TC со 1 година гаранција ..
1.450 MKD
без ДДВ: 1.229 MKD
Vivax - Дигитална кујнска вага
Vivax - дигитална кујнска вага KS-502T со 1 година гаранција Карактеристики на производот: ..
600 MKD
без ДДВ: 508 MKD
Vivax - Дигитална кујнска вага
Vivax - дигитална кујнска вага KS-502Y Карактеристики на производот: максимална мерна тежин..
600 MKD
без ДДВ: 508 MKD
Vivax - Дигитална телесна вага
Vivax - Телесна вага PS -154 со 1 година гаранција Карактеристики на производот: LCD екран ..
700 MKD
без ДДВ: 593 MKD
Vivax - дигитална телесна вага
Vivax - Телесна вага PS-180BT која ви ниди можност за поврзување со вашиот смартфон. Во детална анал..
1.100 MKD
без ДДВ: 932 MKD
Vivax - Дигитална телесна вага
Vivax - Телесна вага PS-156B со 1 година гаранција Карактеристики на производот: LCD ексран..
800 MKD
без ДДВ: 678 MKD
Vivax - Електричен бокал
Vivax - Електричен бокал за вода WH-179SS со 1 година гаранција Карактеристики на производот: ..
1.100 MKD
без ДДВ: 932 MKD
Vivax - Електричен бокал за вода
Vivax - Електричен бокал WH-102BB со 1 година гаранција Карактеристики на производот: ..
600 MKD
без ДДВ: 508 MKD
Vivax - Електричен бокал за вода
Vivax - Електричен бокал за вода WH-120G со 1 година гаранција Карактеристики на производот: ..
1.490 MKD
без ДДВ: 1.263 MKD
Vivax - Електрична цедалка за цитрусно овошје
Vivax - електрична цедалка за цитрусно овошје CJ-4012 со 1 година гаранција Карактеристики н..
690 MKD
без ДДВ: 585 MKD
Vivax - Електрично ѓезве
Карактеристики на производот: моќност 1000W капацитет 0,4L заштита од прегревање ергоном..
790 MKD
без ДДВ: 669 MKD
Vivax - Електрично ѓезве
Карактеристики на производот: моќност 1000W капацитет 0,4L заштита од прегревање ергоном..
790 MKD
без ДДВ: 669 MKD
-34%
Vivax - Калорифер
Vivax - Калорифер FH-2050 со 1 година гаранција Карактеристики на производот: моќност 2000W..
590 MKD900 MKD
без ДДВ: 500 MKD
Vivax - Калорифер
Vivax - Калорифер FH-2081со 1 година гаранција Карактеристики на производот: моќност 2000W ..
750 MKD
без ДДВ: 636 MKD
Vivax - Калорифер
Vivax - Калорифер FH-2051 со 1 година гаранција Карактеристики на производот: моќност ..
900 MKD
без ДДВ: 763 MKD
Vivax - Конвекторска греалка
Vivax - Конвекторска греалка CH-2007 со 1 година гаранција Карактеристики на производ: ..
1.200 MKD
без ДДВ: 1.017 MKD
-20%
Vivax - Конвекторска греалка
Vivax - конвекторска греалка CH-2009FW со 1 година гаранција Карактеристики на производ: ​м..
1.600 MKD2.000 MKD
без ДДВ: 1.356 MKD
-31%
Vivax - Конвекторска греалка
Vivax - конвекторска греалка CH-2004 со 1 година гаранција Карактеристики на производ: ..
900 MKD1.300 MKD
без ДДВ: 763 MKD
Vivax - Микробранова печка
Vivax - Микробранова печка MWO-2077+1 година гаранција Карактеристики на производот: капаци..
3.900 MKD
без ДДВ: 3.305 MKD
Vivax - Микробранова печка MWO-2078
Vivax - Микробранова печка MWO-2078 + 1 година гаранција Карактеристики на производот: капа..
3.900 MKD
без ДДВ: 3.305 MKD
Vivax - Панелна греалка
Vivax - Панелна греалка PH-1501 со 1 година гаранција Карактеристики на производ: ..
2.400 MKD
без ДДВ: 2.034 MKD
Vivax - Панелна греалка
Vivax - Панелна греалка PH-2001 со 1 година гаранција Карактеристики на производ: ..
2.100 MKD
без ДДВ: 1.780 MKD
Vivax - Пегла за коса
Vivax - Пегла за коса HS-40TC со 1 година гаранција Карактеристики на производот: моќн..
890 MKD
без ДДВ: 754 MKD
Vivax - Пегла на пареа
Карактеристики на производот: можност 2200W сад за вода 320ml подлога од нерѓосувачки чели..
1.100 MKD
без ДДВ: 932 MKD

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS