Primebebe - дубак, џампер и нишалка

Primebebe - дубак, џампер и нишалка

3.300 MKD
Шифра на производ: 0171110
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Прекрасен производ на Primebebe за Вашите најмили, дубак - нишалка - џампер 3 во 1 со дидактички и музички играчки идеално за деца над 6 месеци.

Карактеристики:

  • музички играчки со 15 различни мелодии и светлосни ефекти
  • материјалот е лесен за одржување и може да се пере
  • дубакот лесно се склопува и не зафаќа место пришто е лесен и за транспорт
  • наменет за деца над 6 месеци
  • максимална тежина 25кг
  • димензија на дубакот: 64.5х51х74.5см.
  • потребни батерии: 2х1,5V AA(не се вклучени)
  • Произведено согласно Европските стандарди EN - 1273.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: dubak

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS