Primebebe - дубак, џампер и нишалка

Primebebe - дубак, џампер и нишалка

3.500 MKD
Шифра на производ: 0171177
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Прекрасен производ на Primebebe за Вашите најмили, дубак - нишалка - џампер 3 во 1 со дидактички и музички играчки идеално за деца над 6 месеци.

Карактеристики:

 • музички играчки со 12 различни мелодии и светлосни ефекти
 • материјалот е лесен за одржување и може да се пере
 • дубакот лесно се склопува и не зафаќа место што е лесен и за транспорт
 • 360 степени ротирачко седиште, што овозможува лесен пристап до сите играчки, истовремено може и да скока
 • наменет за деца над 6 месеци
 • максимална тежина 25кг
 • димензија на дубакот: 65х44х74см.
 • потребни батерии: 2х1,5V AA(не се вклучени)
 • Произведено согласно Европските стандарди EN - 1273.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: dubak,

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS