Правосмукалка сина

Правосмукалка сина

400 MKD
без ДДВ: 339 MKD
Шифра на производ: 2563
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

За сите деца кои сакаат да помагаат во чистењето на домот, прекрасна сина правосмукалката која има светлосни и музички ефекти.

Димензија на пакувањето: 19х14х16см.

Производот работи на батерии, потребни се: 3 х 1,5V AA батерија. Батериите не се вклучени во пакувањето.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: pravosmukalka

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS