Подвижна продавница за брза храна
  • Подвижна продавница за брза храна
  • Подвижна продавница за брза храна
  • Подвижна продавница за брза храна
  • Подвижна продавница за брза храна

Подвижна продавница за брза храна

690 MKD800 MKD
без ДДВ: 585 MKD
Шифра на производ: 2591
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Прекрасна подвижна продавница за брза храна составена од 34 делови со светло и реални звуци при готвење.

Димензии на производот: 39х21х36 см

Производот работи на батерии, потребни се: 3х1,5V AA батерии

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS