ПЛИШАНИ ИГРАЧКИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Музичко срце со две ѓаволчиња 55 см
Музичко срце со две ѓаволчиња изработено од мек и пријатен на допир висококвалитетен плиш. Должин..
480 MKD
без ДДВ: 407 MKD
Музичко срце со две ѓаволчиња 45 см
Музичко срце со две ѓаволчиња изработено од мек и пријатен на допир висококвалитетен плиш. Должин..
330 MKD
без ДДВ: 280 MKD
Плишано перниче бубамара 39 см
Плишано перниче бубамара изработено од мек и пријатен на допир висококвалитетен плиш. Димензија н..
420 MKD
без ДДВ: 356 MKD
Музичко срце  45 см
Музичко срце со корсет изработено од мек и пријатен на допир висококвалитетен плиш. Должина на пр..
330 MKD
без ДДВ: 280 MKD
Музичко срце 29 см
Музичко срце изработено од мек и пријатен на допир висококвалитетен плиш. Должина на производот 2..
290 MKD
без ДДВ: 246 MKD
Плишано музичко срце со машна
Плишано музичко срце со машна изработено од мек и пријатен на допир висококвалитетен плиш. Должин..
290 MKD
без ДДВ: 246 MKD
Плишано срце со мече 70 см
Плишано срце со мече и бонбона изработено од мек и пријатен на допир висококвалитетен плиш. Должи..
1.100 MKD
без ДДВ: 932 MKD
Плишано срце со мече 70 см
Плишано срце со мече и ружа изработено од мек и пријатен на допир висококвалитетен плиш. Должина ..
1.100 MKD
без ДДВ: 932 MKD
Музичко мече со магнетно срце 32 см
Музичко мече со магнетно срце изработено од мек и пријатен на допир висококвалитетен плиш. Висина..
650 MKD
без ДДВ: 551 MKD
Музичко мече со магнетно срце 45 см
Музичко мече со магнетно срце изработено од мек и пријатен на допир висококвалитетен плиш. Висина..
1.050 MKD
без ДДВ: 890 MKD
Плишан ирвас 35см - музички
Плишан ирвас - музички изработен од мек и пријатен на допир висококвалитетен плиш. Висина на прои..
450 MKD
без ДДВ: 381 MKD
Плишан ирвас 25см - музички
Плишан ирвас - музички изработен од мек и пријатен на допир висококвалитетен плиш. Висина на прои..
260 MKD
без ДДВ: 220 MKD
Новогодишен чорап
Плишан новогодишен чорап изработен од мек и пријатен на допир висококвалитетен плиш. Висина на пр..
220 MKD
без ДДВ: 186 MKD
Плишано мече -  Божиќно 40 см
Плишана играчка мече -  Божиќно изработено од мек и пријатен на допир висококвалитетен плиш. ..
450 MKD
без ДДВ: 381 MKD
Плишано музичко маче 16 см
Плишана играчка маче изработена од мек и пријатен на допир висококвалитетен плиш. Висина на произ..
240 MKD
без ДДВ: 203 MKD
Плишани диви животни 30 см
Плишана играчки диви животни се изработени од мек и пријатен на допир висококвалитетен плиш. Долж..
450 MKD
без ДДВ: 381 MKD
Плишано мече 33 см
Плишана играчка мече изработена од мек и пријатен на допир висококвалитетен плиш. Висина на произ..
650 MKD
без ДДВ: 551 MKD
Плишано мече 80 см
Плишана играчка мече изработена од мек и пријатен на допир висококвалитетен плиш. Висина на произ..
2.490 MKD
без ДДВ: 2.110 MKD
Плишано мече 60 см
Плишана играчка мече изработена од мек и пријатен на допир висококвалитетен плиш. Висина на произ..
1.490 MKD
без ДДВ: 1.263 MKD
Плишано мече 50 см
Плишана играчка мече изработена од мек и пријатен на допир висококвалитетен плиш. Висина на произ..
1.100 MKD
без ДДВ: 932 MKD
Плишан еж 20 см
Плишана играчка еж изработена од мек и пријатен на допир висококвалитетен плиш. Висина на произво..
260 MKD
без ДДВ: 220 MKD
Плишана овца со цвет 15 см
Плишана играчка овца со цвет изработена од мек и пријатен на допир висококвалитетен плиш. Висина ..
200 MKD
без ДДВ: 169 MKD
Плишана бубамара 33 см
Плишана играчка бубамара изработена од мек и пријатен на допир висококвалитетен плиш. Висина на п..
350 MKD
без ДДВ: 297 MKD
Плишан пингвин 20 см
Плишана играчка пингвин изработена од мек и пријатен на допир висококвалитетен плиш. Висина на пр..
240 MKD
без ДДВ: 203 MKD
Плишано музичко слонче 65 см
Плишана играчка музичко слонче изработена од мек и пријатен на допир висококвалитетен плиш. Висин..
1.980 MKD
без ДДВ: 1.678 MKD
Плишано музичко слонче 25 см
  Плишана играчка музичко слонче изработена од мек и пријатен на допир висококвалитетен плиш..
490 MKD
без ДДВ: 415 MKD
Плишано лавче 25 см
  Плишана играчка лавче изработена од мек и пријатен на допир висококвалитетен плиш. Виси..
420 MKD
без ДДВ: 356 MKD
Плишано мајмунче 27 см
Плишано мајмунче изработено од мек и пријатен на допир висококвалитетен плиш. Висина на производо..
450 MKD
без ДДВ: 381 MKD
Плишан зајак 31 см
Плишана играчка зајак изработена од мек и пријатен на допир висококвалитетен плиш. Висина на прои..
690 MKD
без ДДВ: 585 MKD
Плишано музичко коњче 30 см
Плишана играчка музичко коњче музичко изработена од мек и пријатен на допир висококвалитетен пл..
540 MKD
без ДДВ: 458 MKD
Плишана пудлица 45 см
  Плишана играчка пудлица изработена од мек и пријатен на допир висококвалитетен плиш. Ви..
990 MKD
без ДДВ: 839 MKD
Плишана хаска 24 см
Плишана играчка хаска изработена од мек и пријатен на допир висококвалитетен плиш. Висина на прои..
360 MKD
без ДДВ: 305 MKD

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2019. UKION SHOPS