Пластелин - Стоматолог
  • Пластелин - Стоматолог
  • Пластелин - Стоматолог
  • Пластелин - Стоматолог
  • Пластелин - Стоматолог
  • Пластелин - Стоматолог
  • Пластелин - Стоматолог

Пластелин - Стоматолог

590 MKD
без ДДВ: 500 MKD
Шифра на производ: 18253
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Сет со пластелин кој има се што му е потребно на еден забар. Машинка за поправање на заби на батерии, клешти за вадење на заби, огледалце, алатка за правење на пломби, модла за правење на заби од пластелин, четка, 5 туби пластелин и секако - пациентот!

Машинката за поправање заби работи на батерии, потребни се 2х1,5V АА батерии.

Пластелинот се препорачува за деца над 3 години.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: plastelin, stomatolog

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2019. UKION SHOPS