Пиштоли со меки куршуми

Пиштоли со меки куршуми

500 MKD
Шифра на производ: 2591
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Сет од 2 пиштоли со меки сунѓерасти куршуми, со кои децата нема да се повредат или да искршат нешто во домот, сосема сигурно и безбедно. Во сетот се вклучени 12 куршуми.

Производот се препорачува за деца над 6 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: pistoli, meki, kurshumi

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS