Пиштол со ласер и мета

Пиштол со ласер и мета

450 MKD
без ДДВ: 381 MKD
Шифра на производ: 23589
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Вашето дете сака да биде новиот шериф во градот или пак најдобриот FBI агент! Секое дете има фаза во своето детство кога сака да игра со пиштол. Со овој пиштол со ласер и мета Вашeто детe ќе можe да вежба за да биде најдобриот стрелец. Пиштолот е со ласер и звук.

Производот работи на батерии, за пиштолот потребни се: 2х1,5V AA батерии, за метата потребни се: 4х1,5V AA батерии, батериите не се вклучени во пакувањето.

Димензија на пакувањето: 30х5х28см.

Производот се препорачува за деца над 3години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: pistol, laser, meta

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS