Playgo Pet salon пластелин
  • Playgo Pet salon пластелин

Playgo Pet salon пластелин

580 MKD750 MKD
без ДДВ: 552 MKD
Шифра на производ: 1250174
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Сет пластелин со модли и додатоци за салон за миленици. Направете го вашето омилено милениче и разубавувајте го во салонот.

Сетот содржи:

  • 4 туби пластелин
  • 5 модли на миленичиња
  • подлога

Димензии на пакувањето: 38х7х28 см

Производот е препорачан за деца над 3 години.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2019. UKION SHOPS