Пав патрол парк
  • Пав патрол парк
  • Пав патрол парк

Пав патрол парк

790 MKD1.050 MKD
без ДДВ: 669 MKD
Шифра на производ: 258
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Прекрасен забавен парк со ликовите на Paw Patrol. Паркот е изработен од квалитетна пластика и нуди супер забава за децата со Paw Patrol хероите. Во сетот е вклучено и музичко дрво.

Производот е препорачан за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: paw, patrol, park

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2019. UKION SHOPS