Паркинг гаража
  • Паркинг гаража

Паркинг гаража

790 MKD
без ДДВ: 669 MKD
Шифра на производ: 28158
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Супер забавна паркинг гаража со лифт, со паркинг места каде може да се паркираат автомобили и спуштачка патека каде што можат да се возат автомобилчињата. Со гаражата се вклучени и 3 мали автомобили.

Производот е препорачан за деца над 18 месеци

Димензија на производот:45х28х31 см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: parking, garaza

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS