Paradiso школка
  • Paradiso школка
  • Paradiso школка
  • Paradiso школка
  • Paradiso школка

Paradiso школка

1.290 MKD1.590 MKD
без ДДВ: 1.093 MKD
Шифра на производ: 705
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Супер забава во двор или на плажа. Школка, чија што една страна може да се користи за играње со песок, додека другата како мини базен.

Димензии: 102х88х20 см.

Производот се препорачува за деца над 18 месеци.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: paradiso

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2018. UKION SHOPS