Паметна музичка саксија со Bluetooth звучник
  • Паметна музичка саксија со Bluetooth звучник
  • Паметна музичка саксија со Bluetooth звучник
  • Паметна музичка саксија со Bluetooth звучник
  • Паметна музичка саксија со Bluetooth звучник
  • Паметна музичка саксија со Bluetooth звучник

Паметна музичка саксија со Bluetooth звучник

490 MKD
Шифра на производ: 5896
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Прекрасна музичка саксија, совршен подарок за Вашите најмили. Со допирање на листовите од Вашето засадено цвеќе во саксијата добивате прекрасен звук како да свирите пијано, истовремено топло светло ќе трепка заедно со ритам. Саксијата свети во 7 различни бои. Со вклучување на режимот bluetooth саксијата станува модерен bluetooth звучник овозможувајќи Ви да ја пуштате омилената музика.

Саксијата е достапна во: сина, розева и бела боја.

Димензија на саксијата: 11х11х12см

 

 

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: pametna, saksija, zvuchnik

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS