Организер за шминки
  • Организер за шминки

Организер за шминки

690 MKD
Шифра на производ: 5129
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Престанете да копате низ фиоките и Вашите несесери барајќи ја вашата козметика! Чувајте ги организирани во овој совршен организатор за козметика! Организаторот е изработен од провиден акрилик, со вкупно 24 прегади.

Димензија на производот: 24х13,5х19см

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS