Организатор за седиште во автомобил - Freeon
  • Организатор за седиште во автомобил - Freeon

Организатор за седиште во автомобил - Freeon

850 MKD
без ДДВ: 720 MKD
Шифра на производ: 564043
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Практичен организатор за седиште во автомобил, брзо и едноставно се поставува на седиште.

Организаторот вклучува:

  • заштитен џеб за таблет (до 9.5") 23x19см
  • џеб за марамици
  • два мрежасти џеба за шишиња
  • два џеба за чување на други додатоци.

Димензија на организаторот: 43 х 58см.

Организаторот е во сива боја.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: freeon

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS